W dniach 6-8 września 2019r. miało miejsce jedno z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju – XXXII Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2019.

Jest to impreza gromadząca wielu wystawców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Również w tym roku Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Szczecinie objął patronat honorowy nad tą imprezą. Inspektorzy podobnie jak w roku ubiegłym prezentowali społeczeństwu naszą jednostkę, była to też doskonała okazja do propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży oraz możliwość udzielenia porady dziedziny transportu drogowego.

Odwiedzający wystawę zadawali inspektorom wiele pytań związanych z transportem własnych wyrobów. To m.in. wytwórcy żywności, ogrodnicy i właściciele gospodarstw agroturystycznych, hodowcy koni i bydła mlecznego, trzody chlewnej, producenci maszyn rolniczych, sadownicy, hodowcy, mieli okazję dowiedzieć się jak w sposób zgodny z przepisami wykonuje się przewozy towarów. Dużym zainteresowaniem cieszył się także sprzęt jakim posługuje się ITD oraz drobne upominki i elementy  odblaskowe, które inspektorzy wręczali odwiedzającym wystawę.